Detský batoh je obľúbený ,,parťák“ na cesty

obuv topanky tenisky capacky papucky sandalky pre babatko

S letným obdobím sa bezpochyby spája obdobie dovoleniek a rôznych výletov do prírody či k vode s našimi ratolesťami. Nielen my, ale aj oni si potrebujú na výlet niečo zbaliť. Doprajte im túto radosť s krásnym detským batohom.Detský batoh je užitočným doplnkom, do ktorého si vaše dieťa môže na výlet zbaliť nielen obľúbenú hračku, ale aj niečo pod zub, fľašu s pitím či mikinku.

Ako si vybrať ten správny batoh?

Pri výbere detského batohu treba v prvom rade myslieť na to, aby bola jeho veľkosť primeraná veku dieťaťa. Trojročné dieťatko len ťažko unesie batoh veľkosti školáka. Vyberte mu taký, ktorý preň nebude príliš ťažký, ani veľký a nebude dieťa na výlete obmedzovať.

Dôležité je tiež vybrať správny materiál. Ak plánujete len malý výlet na pár hodín, dieťatku postačí aj plyšový batoh v tvare obľúbeného zvieratka, do ktorého si zbalí základné veci. Ak idete na dlhšiu turistiku, kde prichádza do úvahy aj náhla zmena počasia, lepší bude detský batoh z nepremokavého materiálu.

obuv topanky tenisky capacky papucky sandalky pre babatko

Zodpovední vďaka batohu?

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, ale detský batoh môže vášho drobca naučiť zodpovednosti. Skúste dieťatku ukázať, aké veci si má na výlet zbaliť a nabudúce to už možno bude vedieť samo. Naučte ho, že ak niekam cestujete, vždy je dobré si so sebou zobrať aspoň malú fľašu vody a niečo malé pod zub. Dieťatko by sa tiež malo naučiť, že na výlete je za svoj batoh a jeho obsah zodpovedné, a že si má na svoje veci dávať pozor.

Prasiatko, slon, dinosaurus či opica?

V našej ponuke nájdete rôzne domáce i exotické zvieratká. Akýkoľvek plyšový batoh vášmu drobcovi vyberiete, určite si ho ihneď zamiluje. Krásne farebné prevedenie a praktický dizajn si navyše obľúbite aj vy. Ani o údržbu detského batohu sa nemusíte obávať. Ak ho dieťatko zašpiní, jednoducho ho dáte do pračky a vyperiete ho.

obuv topanky tenisky capacky papucky sandalky pre babatko

Pozrieť našu ponuku

 

Páčil sa Vám článok?


Prihláste sa u nás na odber noviniek a vždy budete mať najnovší článok ako prví. A navyše teraz rozdávame kupóny s 10% zľavou :)Ďalšie články:obuv topanky tenisky capacky papucky sandalky pre babatko
Napísané , autor:

Všetci sme sa nečakane ocitli v situácii, kedy sme nútení viac času ako sme boli zvyknutí, tráviť doma. Už niektorí dospelí majú problém vydržať doma sami so sebou, no o to horšie je to v domácnosti s malými deťmi. O to viac, ak s nimi musíte väčšinu času tráviť v byte. Viete, ako ich zabaviť tak, aby vám všetkým v tomto novom, pre rodiny náročnom období ,,nenarástli rohy”?

Čítať viac

obuv topanky tenisky capacky papucky sandalky pre babatko
Napísané , autor:

Čerstvý vzduch prospieva dospelým, ale i malým deťom. Bábätkám sa potom lepšie spinká a majú aj väčšiu chuť do jedla. Preto odborníci odporúčajú časté prechádzky. Lámete si hlavu nad tým, že sa Vaše dieťatko narodilo v zime a vonku sú mínusové teploty? Potom musíte oveľa viac dbať na vhodné obliekanie. S našimi tipmi to ale hravo zvládnete

Čítať viac